Iškilus klausimams, kviečiame susisiekti su mumis:

Telefonu: 860499366
Elektroniniu paštu: pagalba@wizzairbilietai.lt

 

Jeigu turite klausimų dėl skrydžių, bilietų rezervacijų, bagažo ar kitų su skrydžiais susijusių klausimų visuomet galite susisiekti su mumis žemiau nurodytais būdais. Skambindami arba rašydami turite pateikti savo užsakymo numerį ir nors vieno iš keleivio pavardę.

Dėmesio, mes parėngėm atsakymus į dažniausiai kylančius klausimus, todėl prieš kontaktuojant su mumis peržiūrėti ar atsakymo į Jūsų klausimą nėra čia.

Jeigu pirkote bilietus, bet negavote iš mūsų tai patvirtinančio laiško – atidžiai pasitikrinkite visus el. pašto katalogus (Forumai, Naujiniai, Soc. Tinklai, Reklamos, Spam ir kt.). Jeigu radote mūsų laiškus ten – nuimkite automatiškai pridėtą etiketę ir sugrąžinkite laišką į pagrindinį katalogą.

DĖMESIO: WizzairBilietai.lt yra bilietų paieškos ir rezervacijos sistema. WizzairBilietai.lt nėra oro skrydžių bendrovės “Wizzair Hungary kft.” ar kitų kompanijų atstovai Lietuvoje. Svetainėje veikia tik bilietų paieškos ir rezervacijos sistema, o svetainę administruoja įmonė “Skruzdėliuko kelionės”. Žemiau nurodytais kontaktais konsultacijos teikiamos tik šioje svetainėje bilietus įsigijusiems klientams. Kontaktuodami su mumis, prie savęs turėkite rezervacijos numerį, kurį esate gavę rezervacijos metu. Kitose svetainėse bilietus įsigyje pirkėjai turėtų kreiptis tiesiogiai į savo bilietų pardavėją.

Jeigu norite užsakyti registruotą bagažą, užpildykite žemiau esančią formą

Jeigu norite užsakyti pirmenybinio įlaipinimo paslaugą, užpildykite žemiau esančią formą

Mūsų kontaktai

Jei bilietą užsisakėte šioje svetainėje, visais klausimais kreipkitės šiais kontaktais:

Kelionių agentūra “Skruzdeliuko kelionės”
Klientų aptarnavimas: 860499366 (tik bilietus svetainėje Wizzairbilietai.lt įsigyjusiems klientams)
Konsultacijos telefonu vyksta: I-V  10:00 – 19:00
Kitu metu kviečiame rašyti užklausą el.paštu:
el. p. pagalba@wizzairbilietai.lt

 

RAŠYDAMI LAIŠKĄ