WizzairBilietai.lt yra bilietų paieškos ir rezervacijos sistema. WizzairBilietai.lt nėra oro skrydžių bendrovės “Wizzair Hungary kft.” ar kitų kompanijų atstovai Lietuvoje. Svetainėje veikia tik bilietų paieškos ir rezervacijos sistema, kuri neturi nieko bendro su Wizzair skrydžių bendrove (ir kitomis bendrovėmis) ir/ar jos valdomais prekių ženklais. Ieškantys šios bendrovės paslaugų turi kreiptis tiesiogiai į oficialią skrydžių bendrovės svetainę Wizzair.com.

Jeigu turite klausimų dėl skrydžių, bilietų rezervacijų, bagažo ar kitų su skrydžiais susijusių klausimų visuomet galite susisiekti su mumis žemiau nurodytais būdais. Skambindami arba rašydami turite pateikti savo užsakymo numerį ir nors vieno iš keleivio pavardę.

Dėmesio, mes parėngėm atsakymus į dažniausiai kylančius klausimus, todėl prieš kontaktuojant su mumis peržiūrėti ar atsakymo į Jūsų klausimą nėra čia.

Jeigu pirkote bilietus, bet negavote iš mūsų tai patvirtinančio laiško – atidžiai pasitikrinkite visus el. pašto katalogus (Forumai, Naujiniai, Soc. Tinklai, Reklamos, Spam ir kt.). Jeigu radote mūsų laiškus ten – nuimkite automatiškai pridėtą etiketę ir sugrąžinkite laišką į pagrindinį katalogą.

Iškilus klausimams, kviečiame susisiekti su mumis:

Telefonu: 860499366
Elektroniniu paštu: pagalba@wizzairbilietai.lt

 

Jeigu norite užsakyti registruotą bagažą, užpildykite žemiau esančią formą

Jeigu norite užsakyti pirmenybinio įlaipinimo paslaugą, užpildykite žemiau esančią formą

Mūsų kontaktai

Jei bilietą užsisakėte šioje svetainėje, visais klausimais kreipkitės šiais kontaktais:

“Interneto profesionalai”
I.k. 303068194
Vytenio g. 6, Vilnius
Klientų aptarnavimas: 860499366 (tik bilietus svetainėje Wizzairbilietai.lt įsigyjusiems klientams)
Konsultacijos telefonu vyksta: I-V  10:00 – 19:00
Kitu metu kviečiame rašyti užklausą el.paštu:
el. p. pagalba@wizzairbilietai.lt

 

RAŠYDAMI LAIŠKĄ